Co się działo, że nic się tu nie działo :)

Dlaczego mnie nie było?

W styczniu ukończyłam półroczny kurs Digital Marketing Manager, zakończony wyróżnieniem.

Ostatnim etapem kursu było stworzenie projektu strategii marketingowej, stąd moja nieobecność we wszystkich SoMe i cisza na blogu. Dlatego składam obietnicę mojej aktywności od teraz 😉

O projekcie

Praca nad projektem końcowym na kurs zajęła mi bardzo dużo czasu, ponieważ podeszłam do niego dość drobiazgowo. Każdy element analizowałam i umieściłam na slajdzie. Co zakończyło się prezentacją na 52 slajdy… I to nie była dobra droga. Na szczęście pod czujnym okiem wykładowczyń udało się ostatecznie wypracować prostą strategię, bez zbędnych szczegółów.

Teraz wiem, że nie zawsze warto skupiać się na szczegółach gdy ważne jest spojrzenie ogólne, choć trudno będzie to ze mnie wyplenić.

Projekt obejmuje strategię marketingową produktu. Z racji, że jestem mocno związana ze sprzedażą w bankowości stworzyłam strategię dotyczącą karty kredytowej. Tego niesławnego produktu, dość opornego w sprzedaży. Nazwa banku, nazwa karty jest całkowicie fikcyjna wymyślone przeze mnie na potrzeby projektu. Wizerunek wygenerowałam przy użyciu AI (bing od Microsoft 😉 ).

Dodatkowo wiem jakie są ograniczenia i wyzwania w promowaniu takiego produktu, dlatego musiałam podejść do tego dość obiektywnie i realistycznie, wiem co działa, co nie, a czego jeszcze nie próbowaliśmy w mojej firmie. Na szczęście w projekcie nie musiałam się skupiać na budżecie i to był jedyny nierealny element pracy.

Jeśli masz ochotę możesz podejrzeć, udostępniłam fragment o tu Projekt – strategia marketiingowa.

Zaznaczam, że to tylko część prezentacji, nie jest ona kompletna i do oceny została przedstawiona w swojej podstawowej formie.

Co dalej?

A dalej – do dzieła! Samo się nie zrobi, więc zabieram się mocno za realizację reszty odłożonych na bok planów.

Podziel się tym wpisem:

Mariola Kondek

Mała Czarna

Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet.

Hej, hej! To również może Cię zainteresować: