Kilka słów o tym czym zapełnię #czytelnię.

Sekcja #czytelnia będzie po to żeby opowiadać Wam jak bardzo kocham czytać. Ale też o samych książkach, których przeczytałam już w swoim życiu… hmmm no dużo. Jestem raczej tradycjonalistką w tej dziedzinie, więc nie słucham audiobooków, ani też nie używam czytników. Dotyk papieru, waga książki, zapach świeżego druku lub tego starocia wygrzebanego z antykwariatu co „trąci myszką” to właśnie mój książkowy świat. Dodam, że nie czytam tylko w zimne, wietrzne, deszczowe jesienne wieczory, z kubkiem herbaty i pod kocem, ale wtedy, kiedy tylko mam chwilkę żeby chociaż te 2-3 strony, niezależnie od warunków zewnętrznych.

A jakie to książki? Nie będzie na pewno „50 twarzy Greya” czy innych „ileśtam dni”. Nie jestem też fanką fantastyki ani sag o wzlotach i upadkach XIX wiecznych rodów z Kresów. Będzie motywacyjnie, psychologicznie, kryminalnie, dramatycznie i życiowo.

Aktualnie czytam najnowszą książkę Kasi Nosowskiej, więc wkrótce można spodziewać się, że coś spłodzę na jej temat, zwłaszcza, że pochłonęłam i „A ja żem jej powiedziała”, i „Powrót z Bambuko”, i już mam pewne refleksje i opinie w temacie trzeciej pozycji. Ale to na osobny wpis 🙂

Wiem, że nie wszyscy lubią czytać. Szanuję, ale nie rozumiem 😛

Podziel się tym wpisem:

Mariola Kondek

Mała Czarna

Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet. Lorem ipsum dolor samet.

Hej, hej! To również może Cię zainteresować: